Hozzávalók:
- 30 dkg finomliszt
- 12 dkg vaj vagy margarin
- 1 tojás sárgája
- 2 ek. porcukor
- csipet só
- 5 g élesztő
- pici tej
- 1 ek. tejföl
- fél mokkáskanál szódabikarbóna
A lisztet elmorzsoltam a vajjal, elkevertem a cukorral, sóval, szódabikarbónával. Az élesztőt feloldottam egy korty tejben, azt is a liszthez adtam, majd a többi hozzávalóval összeállítottam a tésztát. Amikor szép sima, fényes lett három részre osztottam, letakarva pihenni hagytam, míg előkészítettem a tölteléket.
Töltelék:
- 1 üveg hígabb szilvalekvár
- 15 dkg darált mák
- 12 dkg porcukor
- 1 citrom reszelt héja
- 1 mk. fahéj
A mákot elkevertem a porcukorral, citromhéjjal és a fahéjjal.
Egy 40 cm x 22 cm -es tepsit kibéleltem sütőpapírral. Az első tésztát kinyújtottam a tepsi méretére, belefektettem. Vastagon megkentem szilvalekvárral, majd megszórtam a mák felével. Erre fektettem a következő kinyújtott tésztát. Azt is megkentem, megszórtam, majd befedtem az utolsó tésztával. A kimaradt tojásfehérjével lekentem. Villával megszurkáltam.
180 fokos sütőben kb. 30 perc alatt sült szép pirosra.
Porcukorral meghintve tálaltam.
Forrás:
http://limarapeksege.blogspot.com/2010/08/makos-zserbo.html
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése